O nás

O nás

O nás

Janette Beauty s.r.o. je dceřiná společnost firmy Marsil Khalaf - Janette s historii od roku 1992.

Společnost Janette se vždy specializovala na krásu a péči o tělo.

Historie společnosti Janette je založena na velkoobchodním prodeji bižuterie, vlasových doplňků a galanterie, které prodávala do maloobchodní prodejen po celé České republice. Už tehdy se stala velice oblíbenou především pro naprosto originální produkty, které korespondovaly s nejaktuálnějšími trendy ve světě.

Na přelomu tisíciletí a vzestupu obchodních řetězců si firma Janette velice brzy ukotvila své místo jako jeden z hlavních partnerů mezi dodavateli sortimentu vlasových doplňků do všech supermarketů a hypermarketů po celé České republice a na Slovensku.

Tradice, spolehlivost a především kvalita produktů značky Janette má za výsledek úspěšné spolupráce a dlouholetá partnerství s obchodními řetězci:

  • Kaufland Česká republika, Slovensko
  • Ahold Česká republika s.r.o. supermarket / hypermarket
  • Globus Česká republika
  • Makro (MAKRO Cash & Carry) s.r.o.
  • Tesco stores Česká republika, Slovensko, Maďarsko
  • p.k.Solvent Česká republika, Slovensko pod kterou spadá síť drogerii TETA
  • Travel Free s.r.o.
  • Penny Market s.r.o.

Se zástupci největších velkoobchodních řetězců se společnost Janette rozhodla rozšířit své portfolio produktů o kosmetické dárkové balíčky, a odstartovala tím to, co již nyní úspěšně pod značkou Janette Beauty funguje více než 10 let jako Vánoční sety. Tento produkt se díky své příznivé ceně, krásnému dárkovému balení a kvalitní kosmetice stal okamžitým bestsellerem během Vánočního období ve všech obchodních řetězcích, a i díky nim, každoročně více než půl milionu domácností pod stromečkem najde jeden z široké škály vánočních balíčků značky Janette Beauty.

Dlouholeté zkušenosti z velkoobchodu mají za následek důraz při vytváření kosmetických kolekcí, který je kladem především na různorodost. Každý zákazník je pro značku Janette Beauty jedinečný a unikátní, každý má jiné požadavky, každému se líbí něco jiného, a přesně to je prioritou vytváření kolekcí. Každoročně desítky nových vůní, různé druhy balení a nebo možnost výběru velikosti produktů jasně napovídají, že značce Janette Beauty záleží na tom, aby vyhověla každému zákazníkovi, který do obchodních řetězců přijde.

Základní přidanou hodnotou vedení společnosti je neustálý zájem o inovace, vylepšovaní, a udržení kroku s novými trendy ve světě. Kvalita produktů je nedílnou součástí filosofie společnosti. Pravě na kvalitě a vylepšování pracuje každoročně tým odborných designérů, kteří na světových výstavách vybírají nejvhodnější výrobce produktů, se kterými později navazují spolupráce.

Všechny produkty značky Janette Beauty neobsahují paraben, a nejsou testovány na zvířatech.

Pro velký úspěch se společnost rozhodla vybudovat vlastní maloobchodní síť prodejních stánků v obchodních centrech po celé České republice, a cesta produktu k zákazníkovi je tak nově o mnoho blíž. Tím to ale zdaleka společnost Janette Beauty nekončí a jako další novinku si pro své zákazníky na výročí 10 let úspěšného fungování na trhu připravili zcela nový eshop tak, aby Vám nebránilo objednat si Váš kosmetický balíček ani to, že jste v pohodlí domova.

Domů
Menu
Košík